Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc zemin kaplama Bursa

Pvc zemin kaplama Bursa

Plastik görünümümde ve bir çeşit petro kimya maddesinden oluşan maddeye vinil adı verilmektedir.  Ucuz ve su geçirmez sağlam yapıda oluşu, Pvc zemin kaplama olarak birçok alanda tercih edilmektedir. Islak ve rutubetli alanlarda, aynı zamanda taş doğal görünümde kullanılabilmektedir. Her türlü dekorda dilenilen şekilde kullanılabilen vinil uygulama ahşap ve mermer görünümü andırmaktadır.

 Yapı maddesi sert gibi görünmesinin yanı sıra elastik görünümdedir. Yoğun trafik alan yerlerde de yıllar sonra bile aynı güzelliğini koruyabilmektedir. Gürültüyü azaltabilme özelliğinin olması, yoğun trafik alan yerlerde uygulanması kullanıcıların rahat nefes almasını sağlayacaktır. Ayrıca tasarımcılar tarafından bilinçli olarak uygulan modeller ile küçüķ odaları büyük, büyük odaları ise küçük gösterebilme imkanı vardır. Tozlar, belirli cisimler sayesinde belli ölçütlerde yıprandığında, hafif bir cila uygulamasıyla son verilebilir. Günlük bakımı ise deterjan istemeyip, hafif bir su yeterlidir. Pvc zemin kaplama özellikleri çok sayıda olup, saymakla bitmeyecek türdendir.

Ağır cisimlere ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. Kokusuz ve hafiftir. Çevre dostudur aynı zamanda geri dönüşüm sağlanabilen maddelerden oluşur. Diğer kaplama türlerinde olan bir özellikte Pvc zemin kaplama da olup yangın geçirmez, alev almaz özelliktedir. Yağmura, suya, kara yani en kötü hava şartlarına karşı dirençlidir.  Diğer zemin kaplamalara göre en çok tercih edilenler arasındadır. Üzeri kapalı balkonlarda tercih edilebilir özelliktedir.

27 Haziran 2019
999 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi