Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Sağlık Kurumları Pvc Zemin Kaplama

Sağlık Kurumları Pvc Zemin Kaplama

Sağlık Kurumları Pvc Zemin Kaplama, Hastanelerin ve sağlık tesislerinin özel döşeme ihtiyaçları gerektirdiğini biliyoruz. Bakım tesislerinin ağır kullanım, güvenlik, konfor ve enfeksiyon kontrol gerekliliklerini göz önünde bulundurarak sağlık hizmetleri döşeme çözümlerimizi hastalar ve bakım personeli göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz.

Pvc zemin kaplama’lar sakin, temiz ve rahat bir şifa ortamı yaratır. Hastaların daha az kesinti ile dinlenebilmeleri için tıbbi yatakların ve arabaların yanı sıra ayak seslerinin gürültü seviyesini azaltmaya yardımcı olurlar. “Geliştirilmiş dayanıklılık, leke direnci ve daha kolay bakımın ötesinde, akustik kontrol veya yastıklama (ayak altında güvenlik ve konfor için) gibi performans faktörleri hasta memnuniyetini arttırıyor” Sağlam, yüksek kalitede ağır hizmet tipi, tamamen esnek mermer PVC zemin kaplamasıdır.Ürünler benzersiz desenlere sahiptir. 

Teknolojinin hızla gelişme kat ettiği günümüz koşullarında yapı sektörü unsurları da kendisini hızla geliştirmektedir.  Pvc  zemin kaplama çeşitlerini incelediğimizde homojen, heterojen,  akustik, kaymaz yüzey, ticari modelleri ile hemen her ihtiyaca cevap vermektedir.  Bunlara ilaveten statik kontrol ve iç mekana özgü modelleri ile detay ve çeşitlilik kazanan pvc zemin kaplama malzemelerini satış noktalarından ya da internetten temin edebilirsiniz.

 Pvc zemin kaplama ürünlerine baktığımızda kendi arasında farklı özellikler kazanarak kullanıcıların hizmetine sunulduklarını görebiliyoruz.  Renklendirme, detay, model, uygulama alanları ile sizin talepleriniz ve firma tavsiyelerini  için satış sitelerini ziyaret edebilirsiniz.  Site hizmetlerini sizleri online satış temsilcisi karşılayacağından merak ettiğiniz konularda bire bir bilgi alabilirsiniz. Öte yandan online tasarım hizmeti sayesinde uygulama öncesi hizmet görsellerini inceleme fırsatınız da bulunmaktadır.

Pvc zemin kaplama malzemelerinin çeşitliliği sadece renk ve desen seçeneği ile sınırlı kalmıyor. Geometrik desenli, puantiyeli ya da çift renkli bordür çalışması  olduğu gibi. Aynı zamanda pvc yüzeyler yapı bakımından esnek, kabartmalı, mat, parlak ve sert doku özellikleri sayesinde oldukça farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

13 Şubat 2020
781 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi