Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Kocaeli,İstanbul Zemin Döşeme

Kocaeli,İstanbul Zemin Döşeme

Zemin Döşeme, yüksek ayaklı alanlara monte edilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır. … Vinil zeminler sese, lekelere ve kir birikmesine karşı dayanıklıdır ve anti alerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir

PVC vinil döşemeyi oluşturan malzeme olan polivinil klorür anlamına gelir . Bu nedenle, polivinil döşeme veya basitçe vinil döşeme, bu özel döşeme kaplaması için en yaygın kullanılan terimdir.

Neden bunları kullanalım,Zemin Döşeme özellikleri nelerdir diye soranlar için, Kısaca özetleyelim. Üzerinde toz ve leke tutmaz, Anti bakteriyeldir, farklı tarz ve desenlere sahip olan bu kaplama çeşidi kullanacak olduğunuz alanlara hem temizlik getirsin hem sağlığınız tehlikeye düşmesin hem de ortama renk katsın. Kim istemez ki evlerinde bu kadar hoş özelliklere sahip bir kaplamayı.

Pvc zemin kaplama arasında yer alan bir diğer konuda zemin yüzeyini tek parça halinde kaplaması ile su sızdırma gibi bir olasılık yoktur. Hem uygun fiyatlı hem de her alanda kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda cila gerektirmeyen yapısı ile kendi özelliğini uzun yıllar koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çevre bilinci ile üretilmiş ürünler çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmaya devam ediliyor.

Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır. Bu katmanı homojen katmandan ayıran en önemli özellik cila gerektirmemesidir. Yoğun trafik uygulanan yerlerde de çok rahatlıkla tercih Günümüzdeki  oldukça kullanışlıdır,Evinize ve aklınızdaki tasarıma maksimum seviyede uyacak olan renk ve desen çeşitliliği ile pvc zemin kaplamalar , ev ,işyerleri,fabrika,okul,hastane vs tasarımında oldukça önemli bir yer edinmiştir , Oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Bir kere yaptırdığınız  uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Pvc esnek zemin malzemesi ve renk tercih edilmesiyle yer kaplama olarak tüketicilerine hizmet vermektedir.

PVC zemin kaplama yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir. Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Pvc zemin kaplama’nın özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar. Çeşitlerimizin tümü birinci sınıf malzemelerden olup kalitesini kanıtlamış heterojen ve homojen  zemin kaplaması malzemelerdir.

Firmamız tarafından uygulanan zemin kaplama çalışması uzman ekiplerle en iyi şekilde siz müşterilerimize hizmet vermektedir uygulamada en önemli olan husus ek yerlerinin kaynak çekilmesidir uygulanan pvc yer kaplama ek yerlerine kaynak çekilerek birleştirilip zamanla alta su sızma kir ve bakteri barındırması önlenir. profesyonel ustalarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Ses azaltma özelliğinin yanında elektriklenmeyi emme özellikleri de vardır.

 Fabrikaların ortam şartları çok ağırdır. Bu sebeple zeminin de dayanıklı olması gerekmektedir. Endüstriyel PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır. Bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır.

Heterojen zemin döşeme cila gerektirmez. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir ve aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu fabrika gibi ortamlarda tercih sebebidir.

Homojen PVC zemin kaplamalar’da kullanmadan kaynaklı eskimeler olursa tekrar cila yapılarak ilk günkü gibi kullanılabilmektedir Temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplama’lar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez ve katmanlar halinde bulunur.

Homojen zemin döşeme ise her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

15 Haziran 2019
824 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi