Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

İstanbul Kocaeli Yer Döşeme Firması

İstanbul Kocaeli Yer Döşeme Firması

İstanbul Kocaeli Yer Döşeme Firması, Alanında uzman zemin döşeme firması tarafından verilen hizmet dahilinde kısa sürede PVC zemine sahip olabilirsiniz.

Hem dayanıklı hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle en çok tercih edilen zemin kaplama seçeneklerinden olan PVC zemin kaplama, kullanışlı olmasıyla da dikkat çekiyor. Genellikle hastane, okul, iş yerleri, spor salonları ve klinik gibi alanların zeminlerinde bu kaplama çeşidine rastlayabilirsiniz. Biz de PVC zemin kaplama firması olarak bu kaplama türünün uygulamasını en kısa sürede gerçekleştirme garantisi ile çalışıyoruz. Polivinil klorür maddesinden oluşan bu kaplama türüne daha da yakından bakalım.

PVC Zemin Kaplama Nedir?

PVC zemin kaplama, plastik türünden bir elde edilen bir kaplama yöntemidir. Etilen ve klordan elde edilen bu maddenin pek alana uygulanması da oldukça mümkündür. Bu iki madde işlendikten sonra vinil maddesi haline gelir ve kaplama işlemi de bu madde ile uygulanır.

Özellikle dayanıklı ve kolay temizlenebilir olması sebebiyle kalabalık alanlarda tercih edilen bu kaplama çeşidi ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. 1920 senesinde ilk kez üretilen bu yöntem de işte tam da bu üç sebepten dolayı günümüze dek ulaşabiliyor.

PVC Zemin Kaplamanın Avantajları

PVC zemin kaplama firmaları bu işlemi yapmadan önce müşterilerine bu kaplama çeşidi hakkında kapsamlı bir bilgi veriyor. Öyle ki dünya üzerinde en sık kullanılan kaplama çeşidi olan bu yöntem ile ilgili avantajlar da müşterileri cezbetmeye yetiyor. Pek çok alanda uygulanabilen ve uzun süre boyunca yıpranma belirtisi göstermeden kullanabilen zemin kaplama yönteminin avantajlarına bakalım;

  • Dayanıklı olması sebebiyle ön plana çıkan polivinil klorür maddesi her türlü sıvıya karşı büyük oranda direnç göstermektedir. Bu sayede zeminin kirlenmesi ve kir tutması pek de mümkün değildir.
  • Yanmaya karşı da dirençli olan bu yöntem, bu yüzden genelde kalabalık ve yoğun alanlarda kullanılmaktadır.
  • Temizlenmesi kolay olan bu yöntemi, hastane ve sağlık klinikleri gibi her daim steril olması gereken ortamlarda görebilirsiniz.
  • Fiyat ve performans olarak da dikkat çeken bu yöntem kolay uygulanabilir ve uzun müddet boyunca bozulmadan kullanılabilir.
  • Ses yalıtımı bakımından da oldukça etkili olan bu zemin kaplama yöntemini kalabalık ortamların ses izolasyonunda da kullanabilirsiniz.

PVC Zemin Kaplama Uygulaması

PVC zemin kaplama firmaları tarafından oldukça kısa sürede uygulanabilen bu yöntem için çok zaman harcamanıza gerek yok. Uygulama yapılmadan evvel kaplanacak alanın tamamen temizlenmesi gerekmektedir. Kaplama işini yapacak olan ustalar tarafından alanın temizlenmesi ve tamamen pürüzsüz bir hale getirilmesi gerekiyor. Bu işlemin ardından da müşteri tarafından seçilen malzemede ve desende zemin kaplama işlemi uygulanmaya başlıyor.

PVC Zemin Kaplama Çeşitleri

PVC zemin kaplama firmaları pek çok çeşit ve desende ürün yelpazesine sahiptir. Heterojen zemin kaplama, homojen zemin kaplama, akustik zemin kaplama ve kondaktif zemin kaplama gibi türlere ayrılan bu yöntemde sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

15 Şubat 2020
681 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi