Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Yer Döşeme

Pvc Yer Döşeme

PVC YER Döşeme, denince akla üzerinde fazla yürünen mekanlar düşünülmelidir,Hastaneler ve okullar bu mekanlara verilebilecek en güzel örnekleridir, Aynı zamanda vinil zemin kaplama uygulamasıdır. Sağlık ve eğitim sektörü hijyen noktasında büyük öneme sahip mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle hijyenik ve bakteri üretmez yapısı ile tercih edilebilirlik oranı her geçen günle birlikte artmaktadır. Yoğun kullanım alanlarında tercih edilen malzemeler kaymaz özelliği ile de mekanlara sağlamlık katmaktadır,İç mekan tasarımında kullanılan Pvc Yer döşeme sağlıklı bir ortam arayanların tercih edebileceği kaplama çeşididir.

Doğadan izler taşıyan koleksiyonlarla beraber loş ortamlı ahşap tasarımlara renk katan eşsiz tasarımlar hem şıklık hem de zarafet yarışına girmiş durumdalar, renk seçenekleri arasında cıvıl cıvıl renkler de bulunmaktadır,bununla birlikte ortamda zıtlıklarla birlikte farklılık oluşturulması vazgeçilmez olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber pür uygulama sistemi ile daha temiz ortamlar oluşturan ve bakım için harcanan paralarınızı başka bir alanda kullanmanıza olanak sağlar, Kullanıldığı sürece cila gerektirmeyen yapısı ile su, ilaçlar ve enerjiyi harcama oranını azaltarak hem çevreye hem de devlete katkıda bulunulmaktadır,Ayrıca ticaret ile uğraşılan mekanlarda da tercih edilebilir,Yapısının esnek olması sebebiyle üzerinde ne kadar gezilmesi önemli değildir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.  

Pvc yer döşeme avantajları ;

ÖZ-SER ZEMİN MARKET , firmamız İstanbul bölgesinde şubelerimizle Stoklarımızda bulunan ürünlerimizle zemin kaplama sektöründe hizmet vermektedir ,özelliği üst tabakası Poliüretan (PUR )ile güçlendirilmiştir Bu sayede yüzeyinin çizilmeye ve lekelenmeye karşı ekstra dirençli olmasını sağlar aynı zamanda temizlik ve bakım maliyetlerinin çok düşük olmasını sağlar. Sudan etkilenmeyen Pvc zemin kaplama yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir. Sudan etkilenmeyen Pvc yer döeşeme Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır,Sudan etkilenmeyen, Pvc yer kaplama’nın özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar. Antibakteriyel ,Antistastik,Endüstriyel Pvc Zemin kaplama’nın yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez,Pvc zemin döşeme Fiyatı uygundur kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır.

08 Şubat 2019
1.326 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi