Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Linolyum Zemin Kaplama

Linolyum Zemin Kaplama

Dünya’ da kullanılan en çok ürün olan ve Avrupa’ da da aynı eş değerde kullanılan bir plastik türüdür linolyum. Son zamanlarda da ülkemizde çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Tasarımcılarında en çok tercih ettiği modeldir linolyum. Estetik görünümünün yanında yapısının da sağlam olması, linolyum zemin kaplamayı daha da kullanılabilir hale getirmiştir. Ahşap ve parkelere bir elveda havasıyla son verdiren linolyum onların tahtına hızlı bir şekilde oturmuştur.

Her türlü dış etkiye karşı sağlam dimdik yapısıyla da dikkat çeken linolyum zemin kaplama kendi içerisinde de birçok türe ayrılmaktadır. Linolyum denilmesinin sebebi ise yangına ve yanıcı maddelere karşı olan dayanıklılığıdır. Her türlü tüketici tercihine karşı son derece açıktır. İstenilen renk ve ölçülerde arzu edilene göre uygulamalar yapılır. Ürün deformasyonun da ise bir kat cila uygulanması parlak ve eşsiz görünümü yeniden sağlaması için yeterlidir.

Renk tercihlerinde ise birbirinden çeşit eşsiz renkleri sunabilmesi tüketicilere sağlamış olduğu büyük bir kolaylıktır. % 100 doğal malzemelerden oluşan ve doğa dostu olan linolyum, hint keneviri, ağaç reçinesi, kireç taşı gibi türlerden oluşup, elastik bir görünüm de sunmaktadır. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde hem zaman tasarrufu hem de deterjan tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca deterjanların insan sağlığına karşı zararlı etkilerini, az kullanıldıkları için yarı yarıya indirmektedir. Linolyum zemin kaplama özellikleri ve faydaları bir hayli çok olup, gittikçe artan kullanım görülmektedir.

22 Mart 2019
3.012 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi