Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

OKUL PVC ZEMİN KAPLAMA

OKUL PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Çünkü hem uygun fiyatlı ve estetik görünümlüdür hem de pek çok avantajları bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların temizliği oldukça basittir. Böylelikle PVC zemin kaplama yaptırdığınız mekanların temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Temizlik kısa süreceği için zamandan da tasarruf etmiş olursunu. Bir diğer özelliği ise anti statik oluşudur. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik elektrikli hassas çalışan cihazları etkileyebilmektedir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi elektrikli cihazların fazla olduğu mekanlarda da PVC zemin kaplama uygulanır. PVC zemin kaplama anti bakteriyeldir. Bundan dolayı yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz. Bu yüzden Okul PVC zemin kaplama okul ve kreşlerde oldukça yaygındır. Oldukça hijyenik olduğu için özellikle hastanelerde de PVC zemin kaplama tercih edilmektedir.

Okul PVC zemin kaplama homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplama yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. Cilaya gerek duyulmaz ve katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. PVC zemin kaplama oldukça hesaplıdır. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz.

Okul PVC zemin kaplama çok dayanıklı ve sağlamdır. Bir kere yaptırdıktan sonra yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanırsınız. Okul ve kreş, hastane, fabrika, spor salonu, ev ve ofisler, iş yerleri ve buna benzer daha pek çok mekanda PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

22 Şubat 2019
1.944 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi