Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

İthal PVC zemin kaplama

İthal PVC zemin kaplama

İthal PVC zemin kaplama günümüzde en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Heterojen ya da homojen esaslı PVC zemin kaplamaları anti bakteriyel özellik göstermektedir. Anti bakteriyel olduğu için oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda en çok PVC zemin kaplamaları tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların pek çok çeşitleri bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaları cila gerektirmeyen malzemeden yapılmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır anti bakteriyel olmasının yanında anti statik özellik de gösterirler. Hastaneler dışında ek, ofis, kreş, okul gibi mekanlarda da çokça tercih edilmektedir.

İthal PVC zemin kaplama fonksiyonel olduğu kadar aynı amanda estetik görüntüsü sebebi ile de tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bunun yanında temizliği kolay hijyenik ve anti bakteriyeldir. PVC zemin kaplamalarının fiyatları da oldukça hesaplıdır. Bu sebeple bütçenizi sarsmadan hemen istediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz. PVC zemin kaplamalar kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu tür kaplamalar bakteri üretmediği için ve hiçbir canlı form üzerinde barınamadığı ve üreyemediği için steril bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

İthal PVC zemin kaplama avantajları saymakla bitmez. PVC kaplamaların darbe dayanımı oldukça yüksektir. PVC zemin kaplamalar su geçirmez ve leke tutmaz. Temizliği de oldukça kolaydır. Bu sebeple günümüzde kaplama olarak tercih sebebidir.

13 Şubat 2019
1.425 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi