Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Karo Yer Döşeme

Karo Yer Döşeme

Karo Yer Döşeme, sunduğumuz en çok yönlü ve dayanıklı yer karolar ,   yüksek ayaklı alanlara monte edilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır, sese, lekelere ve kir birikmesine karşı dayanıklıdır ve anti alerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir.

Hastane ve okullar da en fazla yoğun olan mekanlar arasında yer almaktadır,Karo yer döşeme ile bu tip yoğun mekanlarda kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Üzerinde ne kadar çok insan olması kolay deforme olması anlamına gelir gibi bir düşünceye kapılmanızın yersiz olduğunu yoğun kullanımlı yapısı ile elage etmiş oluyor bu tip zemin kaplamalar.

Ayrıca herhangi bir cila gerektirmeyen ürünler uzun yıllar kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Hastane ya da okul gibi temiz olması gereken mekanların karo yer döşeme ile kaplanmış olması gerekir. Sebebi ise üzerinde toz tutma özelliği bulunmamaktadır. Sağlığın her geçen gün öneminin arttığı bu dünya da her zaman sağlıklı ürünler kullanılmakta ve de hayatın ne kadar önemli olduğu vurgulanmaktadır. Ahşap gibi otantik görüntüler oluşturan tarzda yapıları da okulların spor salonlarında kullanılması uygundur.

11 Mart 2019
3.362 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi