Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Akustik Pvc Zemin Kaplama

Akustik Pvc Zemin Kaplama

Akustik Pvc Zemin Kaplama en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. Çok geniş renk ve desen seçenekleri vardır Esnek Akustik darbelere karşı dayanıkldır , Okullar için ve spor salonları için uygun akustik performans ürünler sessiz bir atmosfer yaratır.

Günümüzde en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Heterojen ya da homojen esaslı PVC zemin kaplamaları anti bakteriyel özellik göstermektedir.

Anti bakteriyel olduğu için oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda en çok PVC zemin kaplamaları tercih edilmektedir.

Akustik Pvc Zemin Kaplama pek çok çeşitleri bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaları cila gerektirmeyen malzemeden yapılmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır anti bakteriyel olmasının yanında anti statik özellik de gösterirler. Hastaneler dışında ek, ofis, kreş, okul gibi mekanlarda da çokça tercih edilmektedir,fonksiyonel olduğu kadar aynı amanda estetik görüntüsü sebebi ile de tercih edilmektedir.

Akustik Pvc Zemin Kaplama renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bunun yanında temizliği kolay hijyenik ve anti bakteriyeldir. PVC zemin kaplamalarının fiyatları da oldukça hesaplıdır. Bu sebeple bütçenizi sarsmadan hemen istediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz. PVC zemin kaplamalar kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu tür kaplamalar bakteri üretmediği için ve hiçbir canlı form üzerinde barınamadığı ve üreyemediği için steril bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

Akustik zemin kaplama’nın sağladığı birçok fayda görülmektedir, tercih edilen akustik Pvc zemin kaplama modelleri oldukça yaygındır. Kalınlıkları 3.50 mm den başlıyarak artmaktadır .

18 Ocak 2019
1.401 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi