Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Zemin Döşeme

Zemin Döşeme

Zemin döşeme her evin ya da başka mekanların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Genel anlamda döşeme boş alanları kapatma manasında kullanılmaktadır. Her alanda kullanılabilen pvc yer döşemeleri üstün teknolojik özelliklerle bezenmiş olup her mekana uygun olma özelliği ile de tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlıklı ürünler kategorisinde yer alan zemin kaplamaları okullarda ve hastanelerde rahatlıkla kullanılabilir özellikte yapılmış malzemelerden oluşmaktadır. Farklı renk ve tasarımlar oluşturabileceğiniz bir yapıda olması sebebi ile her mekanda rahatlıkla tercih edilebilir.

 İnsan trafiğinin yoğun olduğu okul ve hastane gibi mekanlarda zemin döşeme çift katman şeklinde uygulanarak daha dayanıklı hale getirilmektedir. Hijyen özelliği ile dikkat çeken zemin kaplamaları anaokullarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklarınızın hijyen noktasında rahatça oynayabildiği ve düştüğünde ise yumuşak yapısı ile hasar bırakmayan malzemeler ile gönül rahatlığı içinde seyredebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan döşemelerin başlıca örnekleri linolyum, kompakt ve yanmaz halı özellikli tarzlarıdır.

  Yanmaz özellikte olan zemin döşeme yangın riski oluşturmadığı için iş yerlerinin yağ ile ilgili alanlarında kolaylıkla kullanılabilir. Tutuşma ihtimali çok zor olan bu pvc döşemeleri neredeyse en çok rağbet gösterilen ürün olma özelliği de kazanmıştır. Bu konuda titiz davranan iş yeri sahiplerinin kesinlikle tercihlerini bu yönde değiştirmelidirler. Kaymaz özellikli yapısı sayesinde merdivenleri kolaylıkla çıkabilir ve düşme riskinizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

15 Şubat 2019
1.048 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi