Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Zemin Döşeme

Pvc Zemin Döşeme

Pvc zemin döşeme,Günümüzde zemin döşeme denilince akla ilk gelen alandır pvc döşeme. Uygulanma alanı son derece geniş olup, her türlü yere göre esneklik gösteren bir yapısı vardır. Bu uygulama kolaylığı sayesinde bu kadar hızla yayılabilme imkanı bulmuştur. Uygulanılacak olan yerlere alternatif çözümler bulmaktadır,Doğal taş görünümünde olan bu döşeme, ortamın havasını değiştirerek, sıcak bir görünüm sağlamaktadır.

Zemin döşemelerinde kullanılan yapıştırı ve türü çok etkili olup, en iyi kalite seçilmelidir,çünkü kullanılan bu yapıştırıcı yoğun trafik olan yerlerde dayanıklılık oranını da bir kat daha artırmaktadır. Ayrıca kullanılan yapıştırıcının bir diğer özelliği de suya karşı dayanaklı olmalıdır.

 Pvc zemin döşeme çok katmandan oluşup, esnekliği ve sağlamlığıyla ön plandadır,Hastanelerde de en çok kullanılan döşeme olup, pvc nin Antibakteriyel özelliği sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir,bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir,özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir, temizliği de oldukça kolaydır, Anti bakteriyel olmasının yanında An ti statik özellik de göstermektedir.

Fiyatları da oldukça hesaplıdır,Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır, zemin döşeme de bunlardan bir tanesidir, tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

” Zemin kaplama ürünleri ” yalnızca insan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir, zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Pvc Zemin döşeme bakım gerektirmez ;Uygun ölçütlerde ve renklerde yapıldığında ortamın havasını ve zengin görünümünü bir çıta yükseltmektedir. Döşemenin güzel durması zeminin pürüzsüz ve yabancı maddelerden arındırılmış olması önemlidir,daha sonrasındaki dikkat edilecek husus da malzemenin mekana göre doğru kesim yapılması ve uygun ölçütlerde yerleştirilmesidir,Ortamda oluşan tozları kendi içine çekmesiyle de hemen hemen bütün ortamlarda avantaj sağlamıştır.

08 Şubat 2019
654 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi