Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Anaokulu Pvc Zemin Kaplama

Anaokulu Pvc Zemin Kaplama

Anaokulu Pvc Zemin Kaplama Okul öncesi eğitim görülen mekanlar da takdir edersiniz ki minik yavrunuzun temiz bir ortamda eğitim görmesi ilk önceliğinizdir. İşte bu noktada yardımınıza koşan anaokulu pvc zemin kaplama yapan ekipler çocuklarınızın hijyenik bir ortamda eğitim alması için gerekli tüm işlemleri yapacaklardır,üzerinde toz tutmama özelliği ile bilinen malzemelerden üretilmiş Pvc kaplamalar yere düşen malzemeler için sıkıntı oluşturmamaktadır,bir çok çeşidi bulunan kaplamalar, son teknolojik gelişmelerle birlikte Homojen, çift katmanlı, kolay temizlenebilir yüzeylere sahiptir.

Pvc zemin kaplama’larında farklı renk seçeneği bulunmaktadır,bu da çocukların hayal dünyasını geliştirmek adına büyük önem taşır. Oyun alanı ve çalışmaların gerçekleştirildiği alanlar da farklı renk ve desenler ile ayrılarak çocukların kuralları öğrenme noktasında da destek sağlar,boyalar ve renkli kalemlerin kullanıldığı mekanlardan olan bu kısımda temizliği de kolaylıkla yapılabilir ve leke tutmaz özellikte ürünlerden oluşmaktadır. 

Anaokulu pvc zemin kaplama ,üzerine bir kat koruyucu katman yerleştirilmesi ile çizilmelere karşı da direnç göstererek uzun yıllar ilk günkü gibi kullanım sağlayarak sürekli bakım maliyetinden de kullanıcılarını kurtarmaktadır, Zemine yerleştirildikten sonra ses emilimi sağlayan yapı okullarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Aynı zamanda elektriklenmeyi de yok ederek çocuklarınızın güvenle bu materyal üzerinde oynamasını izleyebilirsiniz,yaramazlıkları da düşünecek olursak yırtılmaların olmadığı bu zemin kaplama kesinlikle tercih edilebilir özellikleri bünyesinde taşımaktadır.

08 Şubat 2019
1.442 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi