Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Sinema Salonu Yer Döşemesi

Sinema Salonu Yer Döşemesi

Sinema Salonu Yer Döşemesi, mekanların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Genel anlamda döşeme boş alanları kapatma manasında kullanılmaktadır. Her alanda kullanılabilen pvc yer döşemeleri üstün teknolojik özelliklerle bezenmiş olup her mekana uygun olma özelliği ile de tercih edilmektedir.Farklı renk ve tasarımlar oluşturabileceğiniz bir yapıda olması sebebi ile her mekanda rahatlıkla tercih edilebilir.

Sinema Salonu Yer Döşemesi ,Her şeyden önce, oldukça dayanıklı, kolay temizlenebilir, güzel, estetik ve sese karşı Akustik özellikte olup ve kalitelidir.

Yanmaz özellikte olan zemin döşeme yangın riski oluşturmadığı için iş yerlerinin yağ ile ilgili alanlarında kolaylıkla kullanılabilir. Tutuşma ihtimali çok zor olan bu pvc döşemeleri neredeyse en çok rağbet gösterilen ürün olma özelliği de kazanmıştır. Bu konuda titiz davranan iş yeri sahiplerinin kesinlikle tercihlerini bu yönde değiştirmelidirler. Kaymaz özellikli yapısı sayesinde merdivenleri kolaylıkla çıkabilir ve düşme riskinizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

 Ticari ürünler için çok yüksek performans dayanıklılığı olan ürünlerdir. Sinema salonlarında kullanım için idealdir,bu kaplama dayanıklı, antistatik ve düşük maliyetlidir.

30 Mart 2019
3.314 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi