Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

LABORATUVAR ZEMİN DÖŞEME

LABORATUVAR ZEMİN DÖŞEME

LABORATUVAR ZEMİN DÖŞEME ,Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan PVC diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir. Zemin Döşeme olarak piyasa da kullanılmıştır.

Almanya’ da üretilmiş olup, ülkemize gelen bu kaplama türü kullanım alanının geniş olmasıyla birlikte en çok hastane, okul ve askeri binaların kaplanmasında kullanılmıştır.LABORATUVAR ZEMİN DÖŞEME Hijyenik olması ve her türlü yabancı etkiye karşı direnç göstermesi bu ürünün en önemli tercih sebebi olmuştur. Anti bakteriyel yapısı, sudan, ısıdan ve ışıktan etkilenmeyişi hastane ve okullar için son derece önemli nitelik taşımaktadır. Yanmaz özellikte ve sertifikalı oluşu Pvc zemin kaplama adlandırılmış ve bu özelliklerde sunulmuştur.

 Zemin Döşeme’nin en önemli özelliği ve tercih sebebi geniş renk seçeneği ve tercihi sunmasıdır. İstenilen ölçülerde bordür çalışmaları yapılmaktadır. TSE belgeleriyle ve yanmaz sertifikalarla hizmet sunulması ürün kalitesini daha da artırmaktadır. Kimyasal maddelerden etkilenmeyişi ve bütün bu özelliklerinin yanı sıra estetik ve sağlam görünümü sayesinde diğer zemin kaplama türlerinden bir adım öne taşımaktadır.

Gerekli olabilecek diğer özellikler:

  • Tekerlekli arabaları ve / veya forkliftleri kullanabilecek kadar aşınmaya dayanıklı
  • Keskin aletler veya ekipmanlar üzerine düşerse delmeyecek kadar dayanıklı
  • Yağ ve gres dayanıklı  
  • Anti-mikrobik biyositlere karşı direnç
  • Elektrostatik-yutucu
  • Yüksek veya düşük sıcaklıklara dayanabilir
  • Kimyasallara dayanıklı
22 Şubat 2019
3.458 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi