Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

KONFERANS SALONU YER DÖŞEME

KONFERANS SALONU YER DÖŞEME

KONFERANS SALONU YER DÖŞEME, Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan PVC diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir. Zemin Döşeme olarak piyasa da kullanılmıştır.

Ofis alanı döşemesi, tesisinizin istenen estetiğine uygun olmalı, aşırı arka plan gürültüsünü emmeli ve yüksek seviyede ayak trafiğine dayanmalıdır. Tesisinizin tasarımına bağlanması ve bakım maliyetlerinin bütçenize uyması gerekir.Konferans salonu yer döşeme Dayanıklı, bakımı kolay malzemeler genel ofis alanlarında en iyisidir.

Toplantı salonları için genel konsantrasyon ve refahı teşvik eden ortak çalışma ortamları oluşturmak önemlidir. Geniş tasarım yelpazemiz, istediğiniz ortamın elde edilmesine yardımcı olabilir

22 Şubat 2019
3.486 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi