Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Antistatik Pvc Zemin Kaplama

Antistatik Pvc Zemin Kaplama

ANTİSTATİK PVC ZEMİN KAPLAMA , zemin kaplamalar son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun pek çok sebebi vardır. En önemli avantajları arasında anti bakteriyel özelliğe sahip olması yer almaktadır. Böylelikle hiçbir canlı form yüzeylerinde barınamaz ya da üreyemez. Bu da daha hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple özellikle hastane gibi ortamlarda daha çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise temizliğinin de oldukça kolay olmasıdır. Bu sayede zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamaların en dikkat çeken avantajlarından bir tanesi de anti statik özellik göstermesidir. PVC zemin kaplamaların pek çok modeli bulunmaktadır. Antistatik PVC zemin kaplama da bunlardan biridir.

Anti statik elektrik akımı oluşmasını önlemektedir. Antistatik PVC zemin kaplama da hassas elektronik aletlerin bulunduğu mekanlara döşenerek. Bu aletlerin statik yükten etkilenmesini engellemektedir. Anti statik zemin kaplama statik yükün doğrudan toprağa geçmesini sağlamaktadır. Anti statik zemin kaplamaların içine karbon emdirilmektedir. Bu da bu kaplamalara anti statik özellik vererek statik elektriğin ortamdan uzaklaştırılmasına sağlamaktadır.

İnsanların vücudunda da bir miktar durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik de bazı hassas cihazların kullanımını etkilemektedir. Bu sebeple özellikle hastane laboratuvar fabrika gibi mekanlarda antistatik PVC zemin kaplama kullanılmaktadır. PVC zemin kaplamaların tamamında anti statik özellik bulunmaktadır fakat dereceleri farklılık göstermektedir. Anti statik zemin kapamaların insan sağlığına zararı bulunmamaktadır

13 Şubat 2019
1.257 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi