Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Ucuz Yer Döşeme

Ucuz Yer Döşeme

Ucuz Yer Döşeme ,son dönemin en revaçta olan bir kaplama çeşididir. Yapısal maddesinde kullanılan kimyasalların sağlam, kolay temizlenebilir oluşu ve insan sağlığına zarar vermeyişi kullanım oranını her geçen gün artırmaktadır.  Bu da sanayi ve iş yerlerinde en çok kullanılan ürün oluşunu doğrular niteliktedir.

Yer Döşeme ,olarak bakıldığında tüketicilerin tercih ederken baktıkları birkaç nokta var ,bunlardan bazıları, sağlam oluşu, temizlenebilir özelliği ve estetik renk görünümüdür

Kaymaz özellikte olması da tercih edilebilirliğini arttıran özellikler arasında yer almakta.    Bu bağlamdaki özellikler sağlanıldığında, tüketicinin yüzü gülerek ürünü kullanabilmektedir.

Pvc kaplama’nın genel ölçülerdeki boyutu uzunluğunun ve genişliğinin 2 mm ye 2 m olmasıdır,Pvc’lerin uygulanış şekli herhangi bir yapıştırıcıyla zemine sağlam bir şekilde yapışabilmektedir,tabi ki yapışma işlemi uygulanılacak zeminin temiz ve herhangi sorun oluşturabilecek maddelerden arındırılmış olmasıdır. Bir diğer Yer döşeme ise uygulanmış olan malzemenin herhangi bir yerinde ton farklılığının olmadığıdır,Leke tutmaz özelliği ile de silinen yerlerde tekrar bi silme işlemi gerektirmez.

Ucuz Yer Döşeme Avantajları ;

 Mimarlar ve iç tasarım uzmanları, gerek dekorasyon gerek renk seçimlerinde pvc zemin kaplama modellerinden yararlanarak oluşturmaktadır, bir tanesi de üzerine herhangi bir madde ve cila gerektirmemesi, direk olarak kullanılmaya geçilmesidir,Piyasalarda her geçen gün artan pvc satışlarına bakarak, sürekli olumlu yönde ivme kazandığı anlaşılmaktadır.

11 Şubat 2019
1.848 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi