Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Yer Döşemesi

Yer Döşemesi

Yer Döşemesi,devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan PVC diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir. Yer döşemesi olarak piyasa da kullanılmıştır.

Almanya’ da üretilmiş olup, ülkemize gelen bu kaplama türü kullanım alanının geniş olmasıyla birlikte en çok hastane, okul ve askeri binaların kaplanmasında kullanılmıştır. Hijyenik olması ve her türlü yabancı etkiye karşı direnç göstermesi bu ürünün en önemli tercih sebebi olmuştur. Anti bakteriyel yapısı, sudan, ısıdan ve ışıktan etkilenmeyişi hastane ve okullar için son derece önemli nitelik taşımaktadır. Yanmaz özellikte ve sertifikalı oluşu yer döşemesi adlandırılmış ve bu özelliklerde sunulmuştur.

Pvc yer döşeme’nin en önemli özelliği ve tercih sebebi geniş renk seçeneği ve tercihi sunmasıdır. İstenilen ölçülerde bordür çalışmaları yapılmaktadır. TSE belgeleriyle ve yanmaz sertifikalarla hizmet sunulması ürün kalitesini daha da artırmaktadır. Kimyasal maddelerden etkilenmeyişi ve bütün bu özelliklerinin yanı sıra estetik ve sağlam görünümü sayesinde diğer zemin kaplama türlerinden bir adım öne taşımaktadır.

Pvc döşeme suya dayanıklı olduğu için, fayanslı bir zemin gibi ıslak bir paspas kullanılmasına dikkat etmek kolaydır. Yer döşeme aynı zamanda düşmüş nesnelerin zarar görmesine dayanabilecek benzersiz aşınma direncine sahiptir.

PVC döşemenin emiciliği olağanüstü bir ses azalmasına yardımcıdır. Ayak seslerinin sesi azaltılır ve daha düşük bir dereceye aktarılır yüksek ayak altı konforu sunar.

15 Nisan 2019
1.495 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi