Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Zemin Döşeme Fiyatları

Pvc Zemin Döşeme Fiyatları

Pvc zemin döşeme fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Zemin genişliği ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre çeşitli fiyat aralıkları mevcuttur.

Pvc kaplamalar uygulandığı alanlarda zarif ve şık bir görüntüyü uygun fiyata sağlaması yönüyle sıkça tercih edilen bir kaplama çeşididir. Hem iç mimarlar hem de evini uygun fiyata güzelleştirmek isteyen insanlar pvc yer kaplama tercih etmektedirler.

Piyasada rulo ve karo şeklinde pvc yer kaplamaları satılmaktadır. Bu iki yer kaplama çeşidi arasında fiyat değişiklikleri olmaktadır. Rulo pvc yer kaplama fiyatı metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Rulo pvc yer kaplaması uygulanacak alanın metrekaresi arttıkça fiyatı da artmaktadır. Pvc yer kaplama fiyatları değişiminde en önemli faktör uygulanacak alanın büyüklüğüdür. Daha sonra kullanılacak malzemelerin kalitesi ve işçilik ücretleri gelmektedir.

Pvc zemin Kaplama Çeşitleri

Pvc yer kaplamaları kolay temizlenebilme özelliği sayesinde birçok alanda tercih edilmektedir. Pvc yer kaplamları, kullanım alanlarına göre de çeşitlilik göstermektedirler. Bu çeşitlilik fiyatlarda da değişikliğe sebep olmaktadır.

Homojen Pvc Yer Kaplama

Ürünün her noktasının aynı olması homojen olduğunu göstermektedir. Genellikle okul, hastane tarzı alanlarda uygulanmaktadır. Homojen pvc zemin kaplama fiyatları çok uygundur. Fiyat aralığı rulolarda 45 TL den başlamaktadır.

Heterojen Pvc Yer Kaplama

Heterojen pvc yer kaplaması birçok katmanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Rulo veya karo olarak zeminlere uygulanabilmektedir. Uygulanacak alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyat aralığı rulolarda 40 TL den başlamaktadır.

Akustik Pvc Yer Kaplama

Akustik pvc yer kaplama genelde ses yalıtımının gerekli olduğu alanlarda uygulanmaktadır. Kreşler, hastaneler, stüdyolar gibi mekânlarda kullanımı yaygın bir kaplamadır. Fiyat aralığı rulolarda 50 TL den başlamaktadır.

Kondaktif  Pvc Yer Kaplama

Kondaktif pvc yer kaplama genelde insan yoğunluğu olan alanlarda kullanılmaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde dış etkilere karşı direnci yüksektir. Kondaktif pvc yer kaplama fiyatları uygulanacak alanın ve malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı 100 TL ve 150 TL arasında değişmektedir.

24 Aralık 2019
2.596 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi