Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Ticari Tip Pvc zemin kaplama

Ticari Tip Pvc zemin kaplama

Ticari Tip Pvc zemin kaplama,Yüksek PVC içeriği, zeminin daha uzun ufukta tamamen esnek ve dayanıklı olmasını sağlar.PVC döşeme, çizilmelere, çizilmelere, lekelere, kir birikimine karşı orta derecede dayanıklılık sağlamak ve kolay temizlik ve paspaslamak için Poliüretan (PUR) ile yüzey işlemine tabi tutulur.

  • Kolay temizlik , dayanıklı, pürüzsüz üst yüzey
  • Ürün, EN Standartlarına göre yangın dayanıklı
  • Ağır iş alanlarına ve tekerlekli sandalyelerin, tekerlekli sedyelerin, taşınabilir arıza tespit cihazlarının vb. Hareketine uygun ağır hizmet tipi 
  • Çizilmeleri, çizik izlerini, lekeleri ve bakımı en aza indiren PUR ile işlenmiş yüzey.
  • Döşeme derzleri, tavsiye edilen kaynak kabloları ve ekipmanı kullanılarak termal kaynak yoluyla kesintisiz olarak yapılabilir.

Hastanelerin, Okulların, Mağazalar Fabrikaların ,ofis gibi ticari gibi yüksek ayak basma alanlı çoklu uygulama alanlarında kullanılabilecek, Yüksek performanslı, oldukça sağlam ve çekici bir üründür. Bakımı kolaydır, ömür boyu sürer ve hayal edebileceğinizden daha ekonomiktir ve çok renkli  tek katmanlı bir tasarımlara  sahiptir. Aşınma sınıflarımız, zeminlerin aynı zamanda ev, ticari ve endüstriyel alanlar için ağır iş kullanımına uygun olduğunu göstermektedir.

23 Eylül 2019
948 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi