Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc zemin kaplama,Zemin Kaplama Fiyatları

Pvc zemin kaplama,Zemin Kaplama Fiyatları

Pvc zemin kaplama ,avantajları saymakla bitmez, darbe dayanımı oldukça yüksektir,su geçirmez ve leke tutmaz. Temizliği de oldukça kolaydır. Bu sebeple günümüzde kaplama olarak tercih sebebi ,2 mm kalınlığında kauçuk malzemeden üretilmiş yangına dayanıklı zemin kaplamalarıdır. Tek renkten oluşan zemin kaplama farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayak sesini içine alan zemin kaplama türü iş yerlerinde tercih edilme oranını arttırmaktadır. Çöküntü ve çiziklere karşı dayanıklılık sunan pvc zemin kaplama aynı zamanda esnek malzeme yapısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Kimyasal maddeye karşı da direnç gösteren , herhangi yanlış bir uygulama sonucu dökülen malzemelerin bu yapıya zarar vermesi söz konusu değildir. Ayrıca elektriği absorbe etmesiyle birlikte mekanda bulunan elektriği çekerek daha rahat bir hareket alanı oluşturmaktadır. Ayrıca elektronik aletler de korunmaktadır. Sigara yanığına karşı da dayanıklı malzeme külü tablalığa dökme konusunda biraz sakar olan kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Kullanım alanları arasında sinema salonları, ofis binaları örnek verilebilir, uzun yıllardır tercih edilen zemin kaplama yöntemlerindendir.

Bu kadar popüler olmasının pek çok sebebi bulunmaktadır,pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır. Temizlikle çok uğraşmak zorunda kalmayacağınız için yorulmazsınız böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise anti bakteriyel özellik göstermesidir.

Anti bakteriyel özelliği sayesinde bu yüzeylerde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da PVC zemin döşeme hijyen özelliği kazandırmaktadır. Bu sebeple hijyenin ön planda olduğu okul hastane kreş gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Özellikle hastanelerin ameliyathaneleri ve yoğun bakım ünitelerinde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Statik elektrik elektrikle çalışan hassas cihazları etkilemektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların fazla olduğu yerde PVC zemin döşeme  kullanılır, pek çok marka ve modeli bulunmaktadır.

Kayganlık özelliği bulunmayan Yanmaz Pvc Zemin Döşeme türü aynı zamanda ilk monte edildiği gibi kalmaktadır. Yapısında yumuşak malzeme barındırmayan kaplama çekme yapmaz sizi tekrardan bir masrafa daha sokmaz. Diyelim ki yangın çıktı işyerinde ya da kullanılan herhangi bir alanda işte o zaman ortaya yayılan ve kişilerin zehirlenmesine sebep olan maddeler açığa çıkmaz ve kişilerin sağlığı tehlikeye atılmamış olur. Çok zor tutuşabilme özelliği bulunan malzeme yangın riski taşıyan iş yerlerinde kullanılmaya elverişlidir.

Pvc zemin kaplama Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

04 Kasım 2020
1.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi