Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Dayanıklı Pvc zemin kaplama

Dayanıklı Pvc zemin kaplama

Dayanıklı Pvc zemin kaplama denince akla üzerinde fazla yürünen mekanlar düşünülmelidir,Hastaneler ve okullar bu mekanlara verilebilecek en güzel örnekleridir, Aynı zamanda vinil zemin kaplama uygulamasıdır.

Sağlık ve eğitim sektörü hijyen noktasında büyük öneme sahip mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle Dayanıklı Pvc zemin kaplama hijyenik ve bakteri üretmez yapısı ile tercih edilebilirlik oranı her geçen günle birlikte artmaktadır. Yoğun kullanım alanlarında tercih edilen malzemeler kaymaz özelliği ile de mekanlara sağlamlık katmaktadır,İç mekan tasarımında kullanılan Dayanıklı Pvc zemin kaplama sağlıklı bir ortam arayanların tercih edebileceği kaplama çeşididir.

Dayanıklı Pvc zemin kaplama Doğadan izler taşıyan koleksiyonlarla beraber loş ortamlı ahşap tasarımlara renk katan eşsiz tasarımlar hem şıklık hem de zarafet yarışına girmiş durumdalar, renk seçenekleri arasında cıvıl cıvıl renkler de bulunmaktadır,bununla birlikte ortamda zıtlıklarla birlikte farklılık oluşturulması vazgeçilmez olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber pür uygulama sistemi ile daha temiz ortamlar oluşturan ve bakım için harcanan paralarınızı başka bir alanda kullanmanıza olanak sağlar, Kullanıldığı sürece cila gerektirmeyen yapısı ile su, ilaçlar ve enerjiyi harcama oranını azaltarak hem çevreye hem de devlete katkıda bulunulmaktadır,Ayrıca ticaret ile uğraşılan mekanlarda da tercih edilebilir,Dayanıklı Pvc zemin kaplama Yapısının esnek olması sebebiyle üzerinde ne kadar gezilmesi önemli değildir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.  

13 Ocak 2020
865 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi