Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

FABRİKA ZEMİN KAPLAMA

FABRİKA ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar günümüzde hemen hemen her mekanda kullanılmaktadır. Çünkü bu kaplamalar hem uygun fiyatlıdır hem de pek çok avantajları bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterirler. Bu özellikleri sebebi ile PVC zemin kaplama yüzeylerde canlı formlar yaşayamaz ya da üreyemezler. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Anti statik özellik göstermesi de oldukça önemlidir. Çünkü insan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bu da elektrik ile çalışan hassas cihazları etkilemektedir. Anti statik olması bu durumu engeller. Anti statik özelliği sebebi ile Fabrika zemin kaplama oldukça popülerdir. Bunun dışında laboratuvarlarda da kullanılır.

Üretim tesislerinin ve üretim tesislerinin amacı sürekli olarak maksimum verimlilikle çalışmaktır. Zemin kaplaması giriş tesislerinden dolayı herhangi bir nedenden dolayı yavaşlama kabul edilemez. Zarar görmüş, çatlamış, kaygan veya güvenli olmayan beton döşeme, işçiler için bir tehlikedir ve üretkenlik üzerinde bir kaymadır. Buna karşılık, özenle seçilmiş,fabrika zeminlerine Pvc zemin kaplama sağlıyoruz.

PVC zemin kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Bu sebeple yorulmadan uğraşmadan ve zamandan tasarruf ederek temizliğinizi yapmış olursunuz. PVC zemin kaplamalar oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde, hastanelerin yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerinde, gıda sektöründe, yemekhanelerde tercih sebebidir. zemin kaplama da fabrikalarda çokça tercih edilmektedir.

Fabrika zemin kaplama renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca oldukça dayanıklıdır.

22 Şubat 2019
990 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi