Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

PVC Zemin Kaplama Uygulaması

PVC Zemin Kaplama Uygulaması

Herhangi bir zemin, kaplama malzemeleriyle döşendiğinde çevresel etkilerden korunaklı bir duruma dönüşmüş olur. Okullarda, hastanelerde veya ofislerde ısı, basınç ve nem gibi koşullar PVC zemin kaplama sayesinde minimum düzeye düşürülür. Firmamız birçok alanda PVC zemin kaplama uygulaması yaparak sizlerin hizmetine sunuyor.

PVC Zemin Kaplama Uygulama Süreci

Firmamız geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm ürün gruplarında hizmet vermeye devam ediyor. Tarkett yer döşemesi, Gerfloor yer döşemesi ve karo halılar ürün gruplarımızdan yalnızca birkaçıdır. Ürünlerimizi, müşteri istekleri doğrultusunda hastanelerde, okullarda veya ofislerde tasarım ürünü haline dönüştürürüz. Bu alanlarda PVC zemin kaplama hizmeti sunmada şu süreçleri takip ederiz:

1.Müşteri İstek ve İhtiyaçlarının Belirlenmesi: Bir PVC zemin kaplama uygulaması yapılmadan önce müşterinin istediği döşemelerin nitelikleri belirlenir. Uzman kadromuz ürün gruplarının özellikleri hakkında müşterileri bilgilendirir. En uygun ürün, uygun fiyatla kaplama yapılmak üzere seçilir.

2.Zeminin Kaplama İçin Uygun Hale Getirilmesi: Kaplama uygulanacak zeminin düzgün ve pürüzsüz bir yapıda olması şarttır. Kaplamanın yapılacağı alan malzemenin özelliğine göre düzenlenir. Düzeltilmesi gereken noktalar varsa çeşitli teknikler uygulanır. Gerektiğinde astar veya şap uygulamaları zeminde kullanılır. Kaplamanın en uygun biçimde yerleştirilmesi için zeminde hiçbir eksiklik kalmaz. Uygulama yapılacak alandaki nem oranının en fazla %12 olması gerekir. Ortam sıcaklığının 18, beton sıcaklığının ise 15 derece olması istenir.

3.Malzemelerin Zemine Uygun Biçimde Tasarlanması: Zemin şartlarına ve müşteri isteklerine en uygun malzemeler kaliteli maddelerle üretilir. Malzemeler homojen veya heterojen tasarım özelliklerine göre uygulama alanına eksiksiz biçimde getirilir. Bu sürecin sonunda da PVC zemin kaplama uygulaması başlar.

PVC Zemin Kaplama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Zemin çeşitli pisliklerden ve sıvılardan arındırıldıktan sonra kaplama uygulaması başlar. Uygulama sürecinde şu adımlarla ilerlenir:

  • Alanda kullanılmak üzere seçilen PVC malzemeleri, uzman ekibimiz tarafından zemine dikkatli bir biçimde serilir.
  • Maddelerin düzleşmesi ve gerekli kesimlerin yapılması için ters biçimde zemine serilir.
  • Malzeme üzerinde son ölçümler ve son rötuşlar yapılır.
  • Yapıştırılmak için hazırlanmış PVC zemin kaplama malzemeleri titizlikle alana yerleştirilir.
  • Parçalar arasında çeşitli araçlarla derz boşlukları oluşturulur.
  • Farklı zeminler kullanılmış alanlarda geçiş profilleri düzenlenir.
  • Malzemenin kenarları ve çizgileri tam ölçü özelliklerinde şekillendirilir.
  • Kaplama yapılan alanlarda gerektiğinde süpürgelikler yerleştirilir.

Bu adımlar sonrasında PVC zemin kaplama uygulaması tamamlanmış olur. Hizmetlerimizi incelemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için https://www.gebzepvczeminkaplama.com adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

30 Kasım 2020
6.777 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi