Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Kocaeli Pvc Zemin Kaplama firması

Kocaeli Pvc Zemin Kaplama firması

Kocaeli Pvc Zemin Kaplama firması,şubelerimizle birlikte istanbul ve istanbul dışı olarak hastane,okul,fabrika,gemi zemini gibi yoğun kullanımlı alanlara kaliteli ürün markalarıyla hizmet sunmaktadır.

Pvc zemin kaplama,Halk arasında pek bilinmese de pvc zemin kaplama hayatımızın belirli alanlarında vardır. Kullanımı gittikçe yaygınlaşmaya da devam etmektedir. Pvc özellikleri ile bütünleştirilerek kaplanan zeminlere en basit örnekler hastaneler, spor salonları, çocuk oyun alanları verilebilir. Bu kaplama teknolojisi hakkında biraz daha bilgi verelim;

PVC Zemin Kaplama Nedir? Vinil madde olarak anılan sentetik bir plastik çeşididir. Ham petrol ve Klor ana bileşenleridir. İşlenerek Polivinil Klorür adını alan bu maddeyi bizler gündelik hayatımızda PVC olarak bilmekteyiz. Diğer zemin kaplamalara göre çok daha fazla artısı vardır. En önemli artı özelliği ise çok daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Bilinenin aksine diğer zemin kaplamalarına göre pahalı değildir, ucuzdur .

Antibakteriyel Zemin Kaplamanın Yararları

Pvc zemin kaplama modellerinden dilediğinizi tercih ederek bu özelliğe de direkt sahip olabileceksiniz. Pvc teknolojisi ile yaşam alanlarınızı hem daha pratik temizleyebilecek hem de bakterilerin üreme – gelişim ve çoğalmalarını engellemiş olacaksınız ki çok daha hijyenik bir alana sahip olabilesiniz. İlaçlarda, temizlik maddelerinde adına sık sık rastladığımız antibakteriyel kelimesi anlam itibari ile bakteri önleyici demektir. Antibiyotik ilaçlarda mutlaka görmüşsünüzdür. Pvc zemin tasarımlarından birini yaptırarak bu özelliğe de sahip olabilmekteyiz.

Antistatik Zemin Kaplamanın Yararları Bu kelimenin zemin kaplama teknolojisindeki yeri oldukça geniştir. Öncelikle manasını kısaca özetleyecek olursak “ elektrik ve elektriksel geçişleri azaltıcı – indirgeyici, önleyici – giderici “ olarak betimleyebiliriz .

Ancak yukarıdaki faaliyetleri diğer zemin kaplamalarında yaptığımız zaman az da olsa bir statik enerji oluşur. Bu da yüzeyin aşınmasına neden olur. Ancak en büyük eksisi bu değildir. Aynı zamanda ıslak ve nemli zeminlerde oluşan statik enerji insan bedenine de geçebilmektedir. Gün içerisinde karşılaştığınız küçük ancak ani elektrik çarpmaları ( birine dokunurken – metal bir eşyaya dokunurken vs )yaşayabilirsiniz. Antistatik özellikli kaplamalarda bulunanlar ise bu durum ile karşılaşmadıkları gibi üzerinde kurulu olan tüm ekipmanlar, aletler, iyonize özellikli elektronik mekanizmaların da statik enerjiden zarar görmesini engellemektedir. Antistatik malzemenin en büyük özelliklerinden biri de zemin direncinin arttırılmasıdır. Artan direnç hem zeminin aşınmasını korur hem de üzerinde yaşayan canlıların olası küçük – büyük kazalarda çok daha az zarar görmesine olanak tanır.

PVC Kaplama Çeşitleri

  • Homojen Pvc Zemin Kaplama: Kompakt tasarım
  • Spor PVC Zemin Kaplama: Performans ve Kompakt Tasarım
  • Heterojen Pvc Zemin Kaplama: Rahat ve Kompakt Tasarım
  • LVT Pvc Zemin Kaplama: Lüks Zemin Kaplama ( Parke görünümlü vs )
  • ESD Pvc Zemin Kaplama: Elektrostatik mekanlar için. ( Elektrikli – elektronik ekipmanlar içeren hastane – lab. Odaları gibi yerler için tercih edilmektedir.
  • Linolyum Zemin Kaplama: Doğal Vinyl Tasarımlar.

Yukarıda anılan tüm çeşitler, tasarım modelleri, Pvc Dekorasyon,  Pvc Zemin Kaplama ve diğer şehirlere yönelik olarak detaylı anlatılmış yazılarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz.

27 Eylül 2019
908 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi