Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Kocaeli İstanbul Pvc Yer Kaplama

Kocaeli İstanbul Pvc Yer Kaplama

Kocaeli İstanbul Pvc Yer Kaplama,Firmamız birinci sınıf kalite ve zarif tasarıma sahip olan ürün çeşitlerini sunmaktadır.

Pvc yer kaplama, üstün tasarım ve son derece modern ahşap görünümünden doğal taşa kadar çok çeşitleri vardır. İşlev güzelliği birleştiren ürünlerin makul fiyat seçeneklerinden tecih edilmektedir.

Yer döşememiz, yoğun trafik alan alanlar için mükemmel bir seçimdir.Aşırı neme dayanan % 100 suya dayanıklı PVC zemin kaplaması  yeni ve benzersiz modüler zemin konsepti, ürünler Ayak seslerinin sesi azaltılır.

Pvc Yer Kaplama,homojen ve heterojen PVC zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen PVC zemin kaplama için cila gerekmez. Katmanlı bir yapısı vardır. Kalınlığı yaklaşık 2 mm civarındadır. Homojen PVC zemin kaplama her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin çok yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Homojen PVC zemin kaplamalar eskimeye başladığı zaman tekrar cilalanarak yeni görünümü kazanır.

PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Bir kere yaptırdığınız PVC zemin kaplamayı uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda PVC zemin kaplamalar oldukça uygun fiyatlıdır.

19 Eylül 2019
801 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi