Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Kocaeli Pvc Yer Kaplama

Kocaeli Pvc Yer Kaplama

Kocaeli Pvc Yer Kaplama sanatı Türkiye’nin her yerinde yayılmış ve görsel anlamda büyük ilgi uyandırmış bir yapı dekorasyon materyali haline gelmiştir. Kocaeli Pvc Yer Kaplama da her mekana uyan tasarımlar ile kullanmak isteyenlere geniş olanaklar sunarak hayatımıza renk katmaya devam etmektedir. Büyük ilgi gören renkli tasarımlar renkleri dışında kullanış olarak da tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Her alana uygunluğu bilinen Kocaeli Pvc Yer Kaplama ile evler, hastaneler, okullar ve bürolarda kullanım yoğunluğu ile her zevke hitap etmektedir. Aynı zamanda da hijyen noktasında büyük önem arz eden kaplama türleri anti bakteriyel olma özelliği ile de tercih edilen malzemeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Tercih sebeplerinden bir diğer unsur da kolay temizlenmesi aynı zamanda da leke tutmama özelliğidir. Özellikle anaokullarında bu nokta çok önemlidir. Defalarca yenilenmek zorunda olmayan kaplama türü bütçeye de katkı sağlar.

Çokça tercih edilen Kocaeli Pvc Yer Kaplama,tek parça halinde uygulanabildiği gibi taş şeklinde de kullanılarak ev dekorunda farklı yaklaşımlar üzerinde durulmaktadır. Derz dolgu şeklinde yapılmadığından bakteri üretme ihtimali de yoktur. Ses yalıtımı oldukça yüksek olan malzeme okulların koridorlarında yankılanan seslerin birer çınlamaya dönüşmesini de engellemeye çalışarak kullanım kolaylığı sağlamış olur. Ayrıca elektrik geriliminin yüksek olduğu mekanlarda da kullanılarak elektriği emmesi sonucunda oluşabilecek sıkıntılar yok edilmeye çalışılmıştır.

04 Mart 2020
805 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi