Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

İstanbul Pvc Zemin Kaplama

İstanbul Pvc Zemin Kaplama

İstanbul Pvc Zemin Kaplama uzun yıllardır tercih edilen zemin kaplama yöntemlerindendir. Bu kadar popüler olmasının pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır. Temizlikle çok uğraşmak zorunda kalmayacağınız için yorulmazsınız böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise Anti bakteriyel özellik göstermesidir.

Anti bakteriyel özelliği sayesinde bu yüzeylerde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da PVC zemin kaplamalara hijyen özelliği kazandırmaktadır. Bu sebeple hijyenin ön planda olduğu okul hastane kreş gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Özellikle hastanelerin ameliyathaneleri ve yoğun bakım ünitelerinde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır.

Statik elektrik elektrikle çalışan hassas cihazları etkilemektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların fazla olduğu yerde PVC zemin kaplama kullanılır.

PVC zemin kaplamanın pek çok marka ve modeli bulunmaktadır, PVC zemin kaplama da bunlardan biridir.Model ve renk kartelası oldukça geniştir. Yaptıracağınız mekana uygun renk ve modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz,evlere, iş yerlerine, ofislere, hastanelere, yemekhanelere, spor salonlarına, okul ve kreşlere uygulanabilmektedir.Zemin kaplama sanayi ve laboratuvar zeminlerinde oldukça yaygındır. Oldukça hijyenik olduğu için özellikle hastanelerde de PVC zemin kaplama tercih edilmektedir.

Heterojen pvc zemin kaplama cila gerektirmemekle birlikte hijyenik (Anti-bakteriyel), dekoratif ve dayanım gücü yüksek olması ile en çok kullanılan iç mekan zemin malzemeleri arasında öncüdür.Tercih edilmenin sebebi Hijyenik , Antibakteriyel olması ve sağlık açısından kanserojen madde barındırmaması için tercih edilmesinin baş sebebidir Toz kir ve leke barındırmaması astım ve alerjisi olan Hastalardada tavsiye edilmektedir Laboratuvar,Klinik , hastane zeminlerinde uygulanmış olan zemin kaplamaları mikrop ve bakteri barındırmayan hijyenik ,asit ve kimyasal maddelerden etkilenmiyor. Sanayi ,fabrika işyerlerinde zeminlerinde tercih edilme sebebi ağar yük darbelere transpalet ağırlıklarına dayanıklı oluşu temizliği kolay ve kimyasallardan etkilenmemesi tercih edilme sebebidir

21 Ocak 2019
1.129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi