Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

ENDÜSTRİYEL PVC ZEMİN KAPLAMA

ENDÜSTRİYEL PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar pek çok avantajı sebebi ile günümüzde birçok mekanda tercih edilmektedir. En önemli avantajı anti bakteriyel olmasıdır. Bu özelliği sebebi ile PVC zemin kaplama yüzeylerde hiçbir canlı organizma barınamaz ya da üreyemez. Bu da PVC zemin kaplamaların oldukça hijyenik olmasını sağlamaktadır. PVC zemin kaplamaların anti statik özellikleri de bulunmaktadır.

İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır ve hassas çalışan elektrikli aletler statik elektrikten etkilenmektedir. Anti statik PVC zemin kaplamalar statik elektriğin direkt toprağa gitmesini sağlamaktadır. Bu özelliklerinden dolayı hastane gibi ortamlarda PVC zemin kaplamalar daha çok tercih edilmektedir. Fabrikalarda kullanılmak üzere de Endüstriyel PVC zemin kaplama bulunmaktadır.

Fabrikaların ortam şartları çok ağırdır. Bu sebeple zeminin de dayanıklı olması gerekmektedir. Endüstriyel PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır. Bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmez. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir ve aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu fabrika gibi ortamlarda tercih sebebidir. Homojen PVC zemin kaplamalarda kullanmadan kaynaklı eskimeler olursa tekrar cila yapılarak ilk günkü gibi kullanılabilmektedir.

Endüstriyel PVC zemin kaplama yalnızca fabrikalarda değil okullarda, otellerde, hastanelerde, spor salonlarında, ofislerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

13 Mart 2019
1.340 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi