Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Yer Döşemeleri

Yer Döşemeleri

Yer Döşemeleri ,son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar Anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir,özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir, temizliği de oldukça kolaydır, Anti bakteriyel olmasının yanında An ti statik özellik de göstermektedir.

Fiyatları da oldukça hesaplıdır,Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır, zemin döşeme de bunlardan bir tanesidir, tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Yer Döşeme ürünleri  ;yalnızca insan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir, zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Evlerinizde ve ticari mekanlarınızda şıklığı yakalamak ve aynı zamanda sağlığınızı da düşünmek istiyorsanız, zemin döşeme leri tercih edebilirsiniz, desenleri ve renk kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz renk ve desenlerde zemin kaplamalarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Yer Döşeme uygulama Alanları ;

Hastaneler, Fabrika ,ev ve işyerleri, okullar, kreşler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Ürünler oldukça kaliteli olup büyük çapta temizlik gerektirmez. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı da oldukça hijyeniktir,daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

25 Şubat 2019
1.250 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi