Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Tarkett Zemin Kaplama

Tarkett Zemin Kaplama

Tarkett PVC zemin kaplama, diğer zemin kaplama yöntemlerinden farklı olarak öne çıkan özellikleriyle yıllardır en çok tercih edilen metotlardan biridir. Özellikle dayanıklı ve uygun fiyatlı olması sebebiyle de tercih edilen bu yöntemi, pek çok alanda sağlıklı bir şekilde ve uzun yıllar boyunca kullanabilmek mümkündür. Dayanıklı zemin kaplama yöntemleri arasında başı çeken PVC maddesine daha yakından bakarak özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PVC zemin kaplama, hem ekonomik hem de uzun süre dayanıklı bir yer döşeme çeşididir. Günümüzde en popüler döşeme işlemlerinden olan bu zemin kaplama modeli, özellikle hijyenik bir etkiye sahip oluşu ve kaydırmaz özellikleriyle tercih sebeplerindendir.

tT PVC ZEMİN KAPLAMA MODELİNİN ÖZELLİKLERİ

PVC zemin kaplama denildiğinde akla ilk gelen özellikler arasında dayanıklılık gelmektedir. Dayanıklılık bazlı bu modelin fiyatlandırması da diğer zemin kaplama yöntemlerine oranla oldukça uygundur. Tüm bunlar PVC modelinin başlıca tercih sebebi ve özellikleridir.

Tüm bunların yanı sıra PVC zemin kaplama hijyenik ve antibakteriyel olma özelliğine de sahiptir. Bu özelliklerden dolayı bu yöntem hemen hemen her alanda uygulanabilir ve temizlemesi de oldukça kolaydır. Ayı zamanda suya, basınca, yağlanmaya ve paslanmaya karşı da dayanıklı olan bu yöntemin başlıca tercih edildiği noktalarda trafiğin yoğun olduğu alanlar başı çekmektedir.

28 Şubat 2024
77 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi