Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Bordürlü pvc zemin kaplama,

Bordürlü pvc zemin kaplama,

Bordürlü pvc zemin kaplama, şerit şeklinde sıra halinde geçen ve genellikle hastane ve okul içerisinde kullanılmaktadır. Sade yapısı ile daha çok resmi alanlarda kullanılmakta olan kaplama türü hijyen olma özelliği ile tercih edilme oranını arttırmaktadır. Hastane ve okul gibi mekanlarda kullanımı oldukça yaygın olan pvc zemin kaplamaların anti bakteriyel oluşu da bu özelliği arttırmaktadır. Bordür şeritler düz olan yapıya renk getirmek için kullanılmaktadır aslında. Spor salonlarında da alanları belirlemek için kullanılan zemin kaplama farklı renklerle göz doldurmaktadır.

 Bordürlü pvc zemin kaplama ile sadelikten kurtarılan alanlar aynı zamanda da o bordür içerisinde farklı dokular ya da renkler ile kullanılan alanlara farklılık katılabilir. Sadelik ile sanat eserleri icra edebilir ve kendi tarzınızı bu alanda da yansıtabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile matlaşma ya da yıpranma söz konusu olmayan yapı dekorasyon malzemesi ile uzun yıllar sağlıklı ürünleri kullanabilirsiniz. 2 mm kalınlığında olan zemin kaplama kaba bir görüntüye de ortam hazırlamamış olmaktadır.

Yaşam alanlarının şıklığını tamamlama konusunda yetkinleşmiş bordürlü pvc zemin kaplama ile yaşam şeklinizi, renginizi kendiniz belirleyebilir küçük dokunuşlar yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Milli eğitim kurumlarında, toplu konutlarda, spor salonlarında ve otel işletmelerinde sıklıkla karşılaşabileceğimiz bu tür kaplama çeşidi zengin renk seçeneği ile farklılaştırılarak özellikle otel gibi mekanlarda görsel anlamda müşteri çekebilme potansiyeline sahip olur.

18 Şubat 2019
1.024 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi