Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Zemin Döşemesi

Pvc Zemin Döşemesi

Pvc Zemin Döşemesi,Uzun senelerdir kullanılan ve zemin kaplama metotları arasında oldukça popüler olan PVC döşeme, pek çok özelliği sayesinde başta okul, sağlık kuruluşları, eczaneler, fabrikalar, ofis ya da iş yerleri gibi alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Bu metodun neden bu kadar popüler olduğunu düşünüyorsanız okumaya devam edin.

PVC ZEMİN DÖŞEMENİN BAŞLICA TERCİH EDİLME NEDENLERİ

Pvc Döşeme denildiğinde akıllara ilk bu metodun oldukça fazla dayanıklı olması gelmektedir. Tamamen sentetik bir bileşen olan PVC maddesinin zemin kaplama sektöründe yer edinmesiyle ortaya çıkan ve uzun yıllardır kullanılan bu metot hem uygun fiyatlı hem de pek çok baskı ve darbeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Bu metodun özellikle sağlık sektöründe tercih edilmesinin sebeplerinden biri de hijyenik ve steril bir ortam sunması ve tamamen antibakteriyel bir özelliğe sahip olmasıdır. PVC zemin döşemesi yöntemi ile kaplanan alanlarda sıvı geçirgenliği en aza indirilir ve bu alanlarda herhangi bir yağlanma ya da paslanma belirtisi gözlemlenmez. Kirlenmesi durumunda da kolayca temizlenebilen bir zemine sahip olan bu yöntemin sağladığı kolaylıklar başlıca tercih sebeplerindendir.

PVC ZEMİN DÖŞEMENİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

PVC zemin döşemesi, gürültüyü emmesiyle de bilinen ve kaydırmaz bir yapıya da sahip olan bir zemin döşeme yöntemidir. Bu yüzden de özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda ya da okullarda kullanılmaktadır.

Bunların yanı sıra çeşitli renk ve desen seçeneklerine de sahip olan PVC materyalleri oldukça kolay bir uygulama yöntemi ile kısa sürede uygulanabilir. Rulo ya da karo şeklinde olan bu materyallerin zemine uygulanması oldukça kolaydır. Zemine yapılan uygulamanın ardından uzun yıllar boyunca herhangi bir yıpranma ya da bozulma belirtisi görmeden bu alanı kullanabilirsiniz.

09 Aralık 2019
1.306 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi