Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
TÜMÜNÜ GÖR

Gerflor Pvc Zemin Kaplama

Gerflor Pvc Zemin Kaplama

Gerflor Pvc Zemin Kaplama,PVC zemin kaplamalar son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir.

Gerflor Pvc Zemin Kaplama’nın temizliği de oldukça kolaydır. Anti bakteriyel olmasının yanında an ti statik özellik de göstermektedir. Fiyatları da oldukça hesaplıdır. Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır.Gerfloor Pvc Zemin Kaplama da bunlardan bir tanesidir.

Gerflor Pvc Zemin Kaplama tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Tarkett PVC zemin kaplamalar yalnızca inan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir. Tarkett PVC zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Evlerinizde şıklığı yakalamak ve aynı zamanda sağlığınızı da düşünmek istiyorsanız Tarkett PVC zemin kaplamalarını tercih edebilirsiniz. Tarkett zemin kaplamalarının desenleri ve renk kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz renk ve desenlerde zemin kaplamalarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Gerflor Pvc Zemin Kaplama spor salonları, hastaneler, ev ve işyerleri, okullar, kreşler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Ürünler oldukça kaliteli olup büyük çapta temizlik gerektirmez. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı da oldukça hijyeniktir.

02 Aralık 2019
1.270 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now
Yol Tarifi